1.cyklus

(rozvrh platný od 1.9.2019)

Střední škola gastronomie a služeb  Bydžovský Marek  

 

1
8:05- 8:50

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5a
11:50-12:35

5b
12:20-13:05

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

                 

 
Ú
t

 

2.H
IKT
(305)

   

2.A
EKO
(306)

 

1.H  4.H
IKT
(305)

     

 
S
t

 

     

2.A
EKO
(306)

   

2.H
EKO
(304)

2.A (k)
IKT
(305)

1.A
IKT
(305)

 
Č
t

 

   

2.H
EKO
(304)

2.A (č)
IKT
(305)

   

1.A
IKT
(305)

3.H
IKT
(305)

 

 
P
á

 

 

2.A (k)
IKT
(305)

 

2.A
EKO
(306)

2.A (č)
IKT
(308)

       

2.cyklus

(rozvrh platný od 1.9.2019)

Střední škola gastronomie a služeb  Bydžovský Marek  

 

1
8:05- 8:50

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5a
11:50-12:35

5b
12:20-13:05

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

                 

 
Ú
t

 

2.H
IKT
(305)

3.A
EKO
(306)

 

3.A
IKT
(306)

 

1.H  4.H
IKT
(305)

     

 
S
t

 

     

3.A
EKO
(306)

1.B
IKT
(305)

 

2.H
EKO
(304)

   

 
Č
t

 

3.A
EKO
(306)

1.B
IKT
(305)

2.H
EKO
(304)

           

 
P
á

 

     

3.A
IKT
(305)

3.H
IKT
(305)

       

 

1.cyklus

(rozvrh platný od 1.9.2019)

Střední škola gastronomie a služeb  Janatová Eva  

 

1
8:05- 8:50

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5a
11:50-12:35

5b
12:20-13:05

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

 

1.A
MAT
(303)

2.A
OBN
(306)

           

 
Ú
t

 

3.H
EKL
(303)

1.A
MAT
(303)

1.A
EKL
(303)

           

 
S
t

 

1.A
MAT
(303)

1.A
EKL
(303)

4.H
EST
(401)

4.H
EST
(401)

         

 
Č
t

 

1.H
EST
(209)

2.A
OBN
(306)

1.A
MAT
(401)

           

 
P
á

 

                 

2.cyklus

(rozvrh platný od 1.9.2019)

Střední škola gastronomie a služeb  Janatová Eva  

 

1
8:05- 8:50

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5a
11:50-12:35

5b
12:20-13:05

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

1.B
MAT
(303)

 

3.A
OBN
(306)

           

 
Ú
t

 

3.H
EKL
(303)

 

1.B
MAT
(303)

1.B
EKL
(303)

         

 
S
t

 

1.B
MAT
(303)

1.B
EKL
(303)

4.H
EST
(401)

4.H
EST
(401)

         

 
Č
t

 

1.H
EST
(209)

3.A
OBN
(306)

1.B
MAT
(401)

           

 
P
á

 

                 

 

1.cyklus

(rozvrh platný od 1.9.2019)

Střední škola gastronomie a služeb  Jansová Petra  

 

1
8:05- 8:50

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5a
11:50-12:35

5b
12:20-13:05

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

                 

 
Ú
t

 

   

3.H (gas)
MAT
(304)

3.H (gas)
MAT
(304)

         

 
S
t

 

                 

 
Č
t

 

                 

 
P
á

 

   

3.H (gas)
MAT
(304)

           

2.cyklus

(rozvrh platný od 1.9.2019)

Střední škola gastronomie a služeb  Jansová Petra  

 

1
8:05- 8:50

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5a
11:50-12:35

5b
12:20-13:05

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

                 

 
Ú
t

 

   

3.H (gas)
MAT
(304)

3.H (gas)
MAT
(304)

         

 
S
t

 

                 

 
Č
t

 

                 

 
P
á

 

   

3.H (gas)
MAT
(304)

           

 

1.cyklus

(rozvrh platný od 1.9.2019)

Střední škola gastronomie a služeb  Kašparová Pavlína  

 

1
8:05- 8:50

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5a
11:50-12:35

5b
12:20-13:05

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

 

2.H
UCE
(304)

3.H (ho)
EKO
(108)

4.H
EKO
(401)

2.A
KOM
(306)

 

3.H (gas)
UCE
(304)

3.H (gas)
UCE
(304)

 

 
Ú
t

 

1.H
EKO
(304)

3.H (gas)
EKO
(401)

4.H
EKO
(108)

1.A
EKO
(303)

 

3.H (gas)
EKO
(108)

2.A
KOM
(305)

2.A
KOM
(305)

 

 
S
t

 

                 

 
Č
t

 

2.A
KOM
(306)

3.H (ho)
EKO
(401)

4.H
EKO
(303)

   

1.A
EKO
(401)

     

 
P
á

 

                 

2.cyklus

(rozvrh platný od 1.9.2019)

Střední škola gastronomie a služeb  Kašparová Pavlína  

 

1
8:05- 8:50

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5a
11:50-12:35

5b
12:20-13:05

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

 

2.H
UCE
(304)

3.H (ho)
EKO
(108)

4.H
EKO
(401)

   

3.H (gas)
UCE
(304)

3.H (gas)
UCE
(304)

 

 
Ú
t

 

1.H
EKO
(304)

3.H (gas)
EKO
(401)

4.H
EKO
(108)

   

3.H (gas)
EKO
(108)

 

1.B
EKO
(303)

 

 
S
t

 

                 

 
Č
t

 

1.B
EKO
(303)

3.H (ho)
EKO
(401)

4.H
EKO
(303)

           

 
P
á

 

                 

 

1.cyklus

(rozvrh platný od 1.9.2019)

Střední škola gastronomie a služeb  Bohuslav Daniel  

 

1
8:05- 8:50

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5a
11:50-12:35

5b
12:20-13:05

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

                 

 
Ú
t

 

                 

 
S
t

 

4.H
SEI
(308)

4.H
SEI
(308)

             

 
Č
t

 

                 

 
P
á

 

                 

2.cyklus

(rozvrh platný od 1.9.2019)

Střední škola gastronomie a služeb  Bohuslav Daniel  

 

1
8:05- 8:50

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5a
11:50-12:35

5b
12:20-13:05

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

                 

 
Ú
t

 

                 

 
S
t

 

4.H
SEI
(308)

4.H
SEI
(308)

             

 
Č
t

 

                 

 
P
á

 

                 

 

1.cyklus

(rozvrh platný od 1.9.2019)

Střední škola gastronomie a služeb  Kulhánek Milan  

 

1
8:05- 8:50

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5a
11:50-12:35

5b
12:20-13:05

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

                 

 
Ú
t

 

                 

 
S
t

 

                 

 
Č
t

 

         

3.H
CER
(304)

3.H
CER
(304)

4.H
CER
(304)

4.H
CER
(304)

 
P
á

 

                 

2.cyklus

(rozvrh platný od 1.9.2019)

Střední škola gastronomie a služeb  Kulhánek Milan  

 

1
8:05- 8:50

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5a
11:50-12:35

5b
12:20-13:05

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

                 

 
Ú
t

 

                 

 
S
t

 

                 

 
Č
t

 

         

3.H
CER
(304)

3.H
CER
(304)

4.H
CER
(304)

4.H
CER
(304)

 
P
á

 

                 

 

1.cyklus

(rozvrh platný od 1.9.2019)

Střední škola gastronomie a služeb  Machová Blanka  (1.H, 4.H)

 

1
8:05- 8:50

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5a
11:50-12:35

5b
12:20-13:05

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

1.H  2.H
ANJ
(304)

 

4.H
ANJ
(401)

3.H (ho)
ANJ
(108)

 

3.H
ZSV
(304)

1.A
ANJ
(401)

   

 
Ú
t

 

 

1.H  2.H
ANJ
(304)

 

4.H
ANJ
(108)

 

3.H (ho)
ANJ
(304)

 

1.A
ANJ
(303)

 

 
S
t

 

3.H (ho)
ANJ
(304)

 

1.H  2.H
ANJ
(304)

1.H
DEJ
(206)

1.A
ANJ
(303)

       

 
Č
t

 

3.H (ho)
ANJ
(401)

2.H
DEJ
(304)

   

1.H  2.H
ANJ
(206)

       

 
P
á

 

1.A
ANJ
(303)

3.H
ZSV
(108)

4.H
ANJ
(401)

4.H
ANJ
(401)

         

2.cyklus

(rozvrh platný od 1.9.2019)

Střední škola gastronomie a služeb  Machová Blanka  (1.H, 4.H)

 

1
8:05- 8:50

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5a
11:50-12:35

5b
12:20-13:05

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

1.H  2.H
ANJ
(304)

 

4.H
ANJ
(401)

3.H (ho)
ANJ
(108)

 

3.H
ZSV
(304)

     

 
Ú
t

 

3.A
ANJ
(306)

1.H  2.H
ANJ
(304)

3.A
ANJ
(306)

4.H
ANJ
(108)

 

3.H (ho)
ANJ
(304)

     

 
S
t

 

3.H (ho)
ANJ
(304)

 

1.H  2.H
ANJ
(304)

1.H
DEJ
(206)

 

3.A
ANJ
(306)

3.A
ANJ
(306)

   

 
Č
t

 

3.H (ho)
ANJ
(401)

2.H
DEJ
(304)

 

3.A
ANJ
(306)

1.H  2.H
ANJ
(206)

       

 
P
á

 

 

3.H
ZSV
(108)

4.H
ANJ
(401)

4.H
ANJ
(401)

3.A
ANJ
(306)

       

 

1.cyklus

(rozvrh platný od 1.9.2019)

Střední škola gastronomie a služeb  Mathesová Jolana  

 

1
8:05- 8:50

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5a
11:50-12:35

5b
12:20-13:05

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

   

3.H (gas)
ANJ
(209)

3.H (gas)
ANJ
(209)

   

2.A
ANJ
(306)

   

 
Ú
t

 

                 

 
S
t

 

                 

 
Č
t

 

3.H (gas)
ANJ
(206)

3.H (gas)
ANJ
(206)

2.A
ANJ
(306)

 

2.A
ANJ
(306)

       

 
P
á

 

                 

2.cyklus

(rozvrh platný od 1.9.2019)

Střední škola gastronomie a služeb  Mathesová Jolana  

 

1
8:05- 8:50

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5a
11:50-12:35

5b
12:20-13:05

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

 

1.B
ANJ
(303)

3.H (gas)
ANJ
(209)

3.H (gas)
ANJ
(209)

   

1.B
ANJ
(401)

   

 
Ú
t

 

                 

 
S
t

 

                 

 
Č
t

 

3.H (gas)
ANJ
(206)

3.H (gas)
ANJ
(206)

 

1.B
ANJ
(401)

   

1.B
ANJ
(303)

   

 
P
á

 

                 

 

1.cyklus

(rozvrh platný od 1.9.2019)

Střední škola gastronomie a služeb  Mikundová Radka  

 

1
8:05- 8:50

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5a
11:50-12:35

5b
12:20-13:05

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

2.A (č)
STO
(108)

2.A (č)
STO
(108)

             

 
Ú
t

 

                 

 
S
t

 

                 

 
Č
t

 

     

2.A (k)
STO
(306)

   

2.A (č)
STO
(mim)

2.A (č)
STO
(mim)

2.A (č)
STO
(mim)

 
P
á

 

                 

2.cyklus

(rozvrh platný od 1.9.2019)

Střední škola gastronomie a služeb  Mikundová Radka  

 

1
8:05- 8:50

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5a
11:50-12:35

5b
12:20-13:05

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

3.A (č)
STO
(108)

3.A (k)
STO
(306)

             

 
Ú
t

 

                 

 
S
t

 

                 

 
Č
t

 

   

3.A (č)
STO
(306)

 

3.A (k-č)
STO
(306)

 

3.A (k-č)
STO
(mim)

3.A (k-č)
STO
(mim)

3.A (č)
STO
(mim)

 
P
á

 

                 

 

1.cyklus

(rozvrh platný od 1.9.2019)

Střední škola gastronomie a služeb  Musil Jiří  

 

1
8:05- 8:50

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5a
11:50-12:35

5b
12:20-13:05

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

     

1.A
STO
(303)

 

1.H  2.H
OBS
(108)

1.H  2.H
OBS
(108)

1.A
STO
(401)

 

 
Ú
t

 

                 

 
S
t

 

                 

 
Č
t

 

                 

 
P
á

 

                 

2.cyklus

(rozvrh platný od 1.9.2019)

Střední škola gastronomie a služeb  Musil Jiří  

 

1
8:05- 8:50

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5a
11:50-12:35

5b
12:20-13:05

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

     

1.B
STO
(303)

 

1.H  2.H
OBS
(108)

1.H  2.H
OBS
(108)

1.B
STO
(401)

 

 
Ú
t

 

                 

 
S
t

 

                 

 
Č
t

 

                 

 
P
á

 

                 

 

1.cyklus

(rozvrh platný od 1.9.2019)

Střední škola gastronomie a služeb  Vajsarová Renáta  

 

1
8:05- 8:50

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5a
11:50-12:35

5b
12:20-13:05

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

           

3.H (ho)
UCE
(303)

3.H (ho)
UCE
(303)

 

 
Ú
t

 

           

1.H
MAT
(206)

   

 
S
t

 

                 

 
Č
t

 

     

4.H
UCE
(303)

4.H
UCE
(303)

 

1.H
MAT
(206)

   

 
P
á

 

1.H
MAT
(304)

               

2.cyklus

(rozvrh platný od 1.9.2019)

Střední škola gastronomie a služeb  Vajsarová Renáta  

 

1
8:05- 8:50

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5a
11:50-12:35

5b
12:20-13:05

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

           

3.H (ho)
UCE
(303)

3.H (ho)
UCE
(303)

 

 
Ú
t

 

           

1.H
MAT
(206)

   

 
S
t

 

                 

 
Č
t

 

   

1.H
MAT
(107)

4.H
UCE
(303)

4.H
UCE
(303)

       

 
P
á

 

1.H
MAT
(304)

               

 

1.cyklus

(rozvrh platný od 1.9.2019)

Střední škola gastronomie a služeb  Vaňátková Magdalena  (2.H)

 

1
8:05- 8:50

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5a
11:50-12:35

5b
12:20-13:05

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

                 

 
Ú
t

 

   

2.A
FYZ
(306)

3.H (ho)
MAT
(401)

2.H
MAT
(206)

 

4.H
MAT
(306)

2.H
FYZ
(304)

 

 
S
t

 

2.A
MAT
(306)

3.H (ho)
MAT
(304)

     

2.A
FYZ
(306)

1.A  1.H
CHE
(303)

2.H
MAT
(304)

 

 
Č
t

 

                 

 
P
á

 

4.H
MAT
(401)

1.A  1.H
CHE
(303)

2.A
MAT
(306)

3.H (ho)
MAT
(304)

         

2.cyklus

(rozvrh platný od 1.9.2019)

Střední škola gastronomie a služeb  Vaňátková Magdalena  (2.H)

 

1
8:05- 8:50

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5a
11:50-12:35

5b
12:20-13:05

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

                 

 
Ú
t

 

     

3.H (ho)
MAT
(401)

2.H
MAT
(206)

 

4.H
MAT
(306)

2.H
FYZ
(304)

 

 
S
t

 

3.A
MAT
(306)

3.H (ho)
MAT
(304)

       

1.B  1.H
CHE
(303)

2.H
MAT
(304)

 

 
Č
t

 

                 

 
P
á

 

4.H
MAT
(401)

1.B  1.H
CHE
(303)

3.A
MAT
(306)

3.H (ho)
MAT
(304)

         

 

1.cyklus

(rozvrh platný od 1.9.2019)

Střední škola gastronomie a služeb  Drobná Vlasta  (3.H)

 

1
8:05- 8:50

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5a
11:50-12:35

5b
12:20-13:05

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

1.A
LIT
(206)

1.H
LIT
(206)

2.H
CEJ
(206)

     

4.H
LIT
(206)

1.H
CEJ
(206)

 

 
Ú
t

 

1.A
LIT
(206)

3.H (ho)
CEJ
(206)

3.H (ho)
LIT
(206)

2.H
LIT
(206)

         

 
S
t

 

3.H (gas)
LIT
(206)

3.H (gas)
CEJ
(206)

2.A
LIT
(206)

   

1.H
CEJ
(206)

4.H
LIT
(206)

4.H
CEJ
(206)

 

 
Č
t

 

   

1.H
LIT
(206)

2.H
LIT
(206)

         

 
P
á

 

2.A
LIT
(206)

4.H
CEJ
(206)

3.H (ho)
LIT
(206)

3.H (gas)
LIT
(206)

         

2.cyklus

(rozvrh platný od 1.9.2019)

Střední škola gastronomie a služeb  Drobná Vlasta  (3.H)

 

1
8:05- 8:50

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5a
11:50-12:35

5b
12:20-13:05

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

 

1.H
LIT
(206)

2.H
CEJ
(206)

 

3.A
CEJ
(206)

 

4.H
LIT
(206)

1.H
CEJ
(206)

1.B
LIT
(206)

 
Ú
t

 

 

3.H (ho)
CEJ
(206)

3.H (ho)
LIT
(206)

2.H
LIT
(206)

         

 
S
t

 

3.H (gas)
LIT
(206)

3.H (gas)
CEJ
(206)

3.A
CEJ
(305)

   

1.H
CEJ
(206)

4.H
LIT
(206)

4.H
CEJ
(206)

 

 
Č
t

 

     

2.H
LIT
(206)

   

1.H
LIT
(206)

1.B
LIT
(303)

 

 
P
á

 

 

4.H
CEJ
(206)

3.H (ho)
LIT
(206)

3.H (gas)
LIT
(206)

         

 

1.cyklus

(rozvrh platný od 1.9.2019)

Střední škola gastronomie a služeb  Zocherová Jana  (1.A, 1.B)

 

1
8:05- 8:50

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5a
11:50-12:35

5b
12:20-13:05

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

3.H  4.H
TEV
(mim)

3.H  4.H
TEV
(mim)

 

1.H  2.H
NEJ
(304)

 

4.H
NEJ
(206)

     

 
Ú
t

 

   

1.H  2.H
NEJ
(209)

 

2.A
NEJ
(306)

 

1.A
NEJ
(303)

 

3.H
NEJ
(108)

 
S
t

 

1.H  2.H
TEV
(mim)

1.H  2.H
TEV
(mim)

 

1.A
NEJ
(303)

4.H
NEJ
(401)

 

2.A
NEJ
(306)

1.A
OBN
(303)

 

 
Č
t

 

1.A
TEV
(mim)

1.A
TEV
(mim)

 

1.A
NEJ
(401)

   

4.H
ZSV
(401)

1.A
OBN
(206)

 

 
P
á

 

3.H
NEJ
(108)

   

1.A
NEJ
(303)

3.H
KOM
(305)

       

2.cyklus

(rozvrh platný od 1.9.2019)

Střední škola gastronomie a služeb  Zocherová Jana  (1.A, 1.B)

 

1
8:05- 8:50

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5a
11:50-12:35

5b
12:20-13:05

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

3.H  4.H
TEV
(mim)

3.H  4.H
TEV
(mim)

1.B
NEJ
(303)

1.H  2.H
NEJ
(304)

 

4.H
NEJ
(206)

     

 
Ú
t

 

1.B
TEV
(mim)

1.B
TEV
(mim)

1.H  2.H
NEJ
(209)

 

3.A
NEJ
(306)

 

1.B
OBN
(303)

 

3.H
NEJ
(108)

 
S
t

 

1.H  2.H
TEV
(mim)

1.H  2.H
TEV
(mim)

 

1.B
NEJ
(303)

4.H
NEJ
(401)

   

1.B
OBN
(303)

 

 
Č
t

 

         

1.B
NEJ
(303)

4.H
ZSV
(401)

3.H
KOM
(305)

 

 
P
á

 

3.H
NEJ
(108)

   

1.B
NEJ
(303)

         

 

1.cyklus

(rozvrh platný od 1.9.2019)

Střední škola gastronomie a služeb  Stillerová Naděžda  (2.A, 3.A)

 

1
8:05- 8:50

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5a
11:50-12:35

5b
12:20-13:05

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

2.A (k)
TEC
(306)

2.A (k)
TEC
(306)

1.H
POV
(304)

           

 
Ú
t

 

2.A
TEV
(mim)

2.A
TEV
(mim)

 

1.H
TEC
(209)

 

1.A
TEC
(303)

2.H
POV
(304)

   

 
S
t

 

 

2.A
POV
(306)

1.A
POV
(303)

2.H
POV
(304)

2.H
TEC
(304)

       

 
Č
t

 

2.H
TEC
(304)

1.H
TEC
(209)

 

1.H
POV
(209)

   

2.A (k)
TEC
(407)

2.A (k)
TEC
(407)

2.A (k)
TEC
(407)

 
P
á

 

 

2.A (č)
TEC
(306)

1.A
TEC
(303)

 

1.A
POV
(303)

       

2.cyklus

(rozvrh platný od 1.9.2019)

Střední škola gastronomie a služeb  Stillerová Naděžda  (2.A, 3.A)

 

1
8:05- 8:50

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5a
11:50-12:35

5b
12:20-13:05

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

3.A (k-č)
TEC
(306)

3.A (č)
TEC
(108)

1.H
POV
(304)

3.A
POV
(306)

1.B
TEC
(303)

 

3.A (k-č)
TEC
(306)

   

 
Ú
t

 

     

1.H
TEC
(209)

 

1.B
TEC
(303)

2.H
POV
(304)

   

 
S
t

 

 

3.A
POV
(306)

1.B
POV
(303)

2.H
POV
(304)

2.H
TEC
(304)

       

 
Č
t

 

2.H
TEC
(304)

1.H
TEC
(209)

3.A (k-č)
TEC
(206)

1.H
POV
(209)

 

3.A (k)
TEC
(407)

3.A (k)
TEC
(407)

3.A (k)
TEC
(407)

 

 
P
á

 

1.B
POV
(303)

               

 

1.cyklus

(rozvrh platný od 1.9.2019)

Střední škola gastronomie a služeb  Štěpánek Vladimír  

 

1
8:05- 8:50

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5a
11:50-12:35

5b
12:20-13:05

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

   

1.A
CEJ
(303)

2.A
CEJ
(306)

1.A
CEJ
(303)

   

2.A
CEJ
(306)

 

 
Ú
t

 

                 

 
S
t

 

                 

 
Č
t

 

                 

 
P
á

 

                 

2.cyklus

(rozvrh platný od 1.9.2019)

Střední škola gastronomie a služeb  Štěpánek Vladimír  

 

1
8:05- 8:50

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5a
11:50-12:35

5b
12:20-13:05

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

                 

 
Ú
t

 

                 

 
S
t

 

                 

 
Č
t

 

                 

 
P
á

 

3.A
TEV
(mim)

3.A
TEV
(mim)

1.B
CEJ
(303)

 

1.B
CEJ
(303)

       

 

1.cyklus

(rozvrh platný od 1.9.2019)

Střední škola gastronomie a služeb  Jansa Šrůtková Soňa  

 

1
8:05- 8:50

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5a
11:50-12:35

5b
12:20-13:05

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

                 

 
Ú
t

 

4.H
HOP
(108)

4.H
MAM
(108)

       

3.H
HOP
(108)

3.H
MAM
(108)

 

 
S
t

 

                 

 
Č
t

 

4.H
HOP
(108)

4.H
MAM
(108)

3.H
HOP
(108)

3.H
MAM
(108)

         

 
P
á

 

                 

2.cyklus

(rozvrh platný od 1.9.2019)

Střední škola gastronomie a služeb  Jansa Šrůtková Soňa  

 

1
8:05- 8:50

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5a
11:50-12:35

5b
12:20-13:05

6
13:10-13:55

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

                 

 
Ú
t

 

4.H
HOP
(108)

4.H
MAM
(108)

       

3.H
HOP
(108)

3.H
MAM
(108)

 

 
S
t

 

                 

 
Č
t

 

4.H
HOP
(108)

4.H
MAM
(108)

3.H
HOP
(108)

3.H
MAM
(108)

         

 
P
á

 

                 

Zpracováno v systému Bakaláři